Ferrari California na … różowo

Jak wiadomo, ludzie niezbyt majętni, którzy robią różne dziwne rzeczy, są określani jako dziwni, tudzież po prostu są to po prostu wariaci lub oszołomy. Gdy ludzie wyjątkowo bogaci robią dziwne rzeczy, co najwyżej wskazuje się na pewien poziom ekstrawagancji.

W zeszłym roku na liście najbogatszych ludzi na świecie w liście Forbesa, było więcej Chińczyków niż we wszystkich europejskich krajach razem wziętych. Ma to swoje przejawy wizualne. Między innymi to właśnie ilość najdroższych pojazdów włącznie z Maybachami, Lamborghini, Ferrari czy Porsche na ulicach z roku na rok rośnie i ciężko tego nie zauważyć, szczególnie w centrum.

Dzisiaj o rzut granatem od mojego lokum, zaparkowały trzy Ferrari California, (nota bene bardzo urodziwy model), w tym jedna różowa…

OK. Dla mnie to jest po prostu dziwne, ale niech tam: „cóż za ekstrawagancja!”

Przepraszam za jakość zdjęć (komórka).

Share on Facebook

Komentarze (2) do wpisu 'Ferrari California na … różowo'

  1. Wczoraj czytalem, ze wg Huruna w Szanghaju na 3tys obywateli jest jeden mulitmilioner majacy 10mln yuanow, czyli grubo ponad 1mln USD. Wszystko to zwiazane jest z cenami na rynku nieruchomosci. A samochodziki sliczne, nawet z komorki!:)

  2. Przepraszam trochę zaniedbałem bloga ostatnio i nowy tryb komentarzy – bez logowania uruchomiłem więc musiałem zatwierdzić ten jako „pierwszy”.
    Dzięki za komentarz. Z tą informacją o tym, że jeden na 3 tysiące, to po ostatnich spisach szacunkowych, że 23 miliony ludzi, wychodzi całkiem spora armia multimilionerów. No może nie armia od razu, ale dwa do trzech pułków, lub coś koło dywizji :)

Zostaw komentarz